#31 04-05-10 21:45:01

 Dharma-Kalisz

Duży Burmaniak

Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 03-04-10
Posty: 568
Punktów :   
WWW

Re: Groszki (nazwa tymczasowa)

Marysiu,co do szczepienia na wścieklizne to żle napisałam.Chodziło mi o to żeby nie szczepic na karku,czy z w jego okolicach(tak jak sie to kiedyś robiono) tylko w udko:)
U mojej kotki Dewi został ślad po szczepieniu na wściekliznę(raczej chyba przeciwko) a u innego kota również zaszczepionego w okolicach karku została taka duża wyczuwalna bańka(mam nadzieje że się jescze wchłonie)
Diedro-myślę ze kociaki Agi sa zdrowe i nic im nie jest,poprostu Aga nie przygotowała kotków do zdjęc(Aga popraw się:) całkiem ją rozumie bo w przypadku rudych i kremusków sa to syzyfowe prace.Czyscimy kotka i czyscimy ,robimy zdjęcia i zawsze okazuje sie ze jeszcze gdzieś troszke brudu zostało.Ja na moją Terrusię mówię nawet kurzołapek:) niestety częste mycie wbrew pozorom tez nie pomaga,bo ciągłe prace przy oczkach podrażniaja je i oczka sa czerwone:(


Hodowla Kotów Burmskich DHARMA www.burmy.eu

Offline

 

#32 04-05-10 21:49:52

burmandia

Średni Burmaniak

Zarejestrowany: 03-04-10
Posty: 359
Punktów :   

Re: Groszki (nazwa tymczasowa)

ja też wyluzowałam, jak Maja mi uświadomiła,że też nie byłabym zadowolona gdyby np.moja teściowa wsadzała mi palca,patyczek czy wacik do nosa, ucha lub oka i to każdego dnia....

Offline

 

#33 04-05-10 21:52:33

DIEDRA

Mini Burmaniak

Zarejestrowany: 09-04-10
Posty: 48
Punktów :   

Re: Groszki (nazwa tymczasowa)

Wiem jak to jest - mam bicolorkę, której białe łapki ciągle są... szare Wystarczy wizyta na balkonie i natychmiast marzeniu o śnieżnej bieli możemy powiedzieć "żegnaj" Niestety, jasne futerka są problematyczne Za to jakie cudne!

Offline

 

#34 04-05-10 22:00:35

 Dharma-Kalisz

Duży Burmaniak

Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 03-04-10
Posty: 568
Punktów :   
WWW

Re: Groszki (nazwa tymczasowa)

Diedro jeżeli mozesz napisz to wszystko o kosmetykach w dziale pielęgnacja może ktos będzie szukał takiej informacji a nie ma jak sprawdzone metody:)


Hodowla Kotów Burmskich DHARMA www.burmy.eu

Offline

 

#35 04-05-10 22:03:32

AgusiaSta

Mini Burmaniak

Zarejestrowany: 11-04-10
Posty: 42
Punktów :   

Re: Groszki (nazwa tymczasowa)

Te zdjęcia to poranna gimnastyka, przed następną sesją zdjęciową wezmę pod uwagę generalne porządki i salon piękności. Dziś życzę miłych snów dla Wszystkich. Groszki już grzeją łóżeczko - nie mogę pozwolić im czekać!

Offline

 

#36 05-05-10 08:22:10

 Majorka

Administrator

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 02-04-10
Posty: 46
Punktów :   

Re: Groszki (nazwa tymczasowa)

KONIECZNIE WEŹ POD UWAGĘ!!!!JAK W OGÓLE MOŻESZ WSTAWIAĆ ZDJĘCIA SZCZĘŚLIWYCH I ZADOWOLONYCH Z ŻYCIA KOTÓW!!
NO NAPRAWDĘ RĘCE OPADAJĄ.....


SOBOLUŚ MOJA MIŁOŚĆ KOCHANA CAŁUSY DLA NIEGO I DLA SIOSTRZYCZKI

Offline

 

#37 05-05-10 10:25:15

burmandia

Średni Burmaniak

Zarejestrowany: 03-04-10
Posty: 359
Punktów :   

Re: Groszki (nazwa tymczasowa)

Aguś jeszcze "tylko" miesiąc i zobaczę nasze:) dzieci!!! huuuura

Offline

 

#38 05-05-10 13:23:25

 Dharma-Kalisz

Duży Burmaniak

Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 03-04-10
Posty: 568
Punktów :   
WWW

Re: Groszki (nazwa tymczasowa)

Mam nadzieję że męskie ego nie będzie urażone,w sprawie budowy drapaka mozna zajrzec na:
http://www.miau.pl/drapaki/

Ostatnio edytowany przez Dharma-Kalisz (05-05-10 13:24:04)


Hodowla Kotów Burmskich DHARMA www.burmy.eu

Offline

 

#39 05-05-10 14:40:00

DIEDRA

Mini Burmaniak

Zarejestrowany: 09-04-10
Posty: 48
Punktów :   

Re: Groszki (nazwa tymczasowa)

Majorka napisał:

KONIECZNIE WEŹ POD UWAGĘ!!!!JAK W OGÓLE MOŻESZ WSTAWIAĆ ZDJĘCIA SZCZĘŚLIWYCH I ZADOWOLONYCH Z ŻYCIA KOTÓW!!
NO NAPRAWDĘ RĘCE OPADAJĄ.....

O BOSH, O RANY, ŁO JEZUSICKU!!!!!!!! JAK JA W OGÓLE ŚMIAŁAM UŻYĆ SŁOWA WETERYNARZ, KIEDY KOCIĘTA SĄ TAKIE SZCZĘŚLIWE I ZADOWOLONE Z ŻYCIA!!!!!!!! NA STOS ZE MNĄ, A PÓŹNIEJ ZA KARĘ ŁYŻKA TRANU!!!!!! I MICHA SZPINAKU, ŻEBY ZA SŁODKO NIE BYŁO!!!!!!! )))

Agusiu, bardzo przepraszam za psychodramę w Waszym wątku, mam nadzieję, że Ty nie masz mi za złe uwagi? Masz moje słowo, że innym słowem niż tylko pochwalnym niczego więcej nie skomentuję, bo intencje zza monitora są niewidoczne i zawsze znajdzie się ktoś, komu ręce opadną Peace? <piwko> ;*

Offline

 

#40 05-05-10 15:06:08

burmandia

Średni Burmaniak

Zarejestrowany: 03-04-10
Posty: 359
Punktów :   

Re: Groszki (nazwa tymczasowa)

a to tak na rozlużnienie:)

http://img196.imageshack.us/img196/3340/029eccc2291.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Offline

 

#41 05-05-10 21:21:12

AgusiaSta

Mini Burmaniak

Zarejestrowany: 11-04-10
Posty: 42
Punktów :   

Re: Groszki (nazwa tymczasowa)

Rety to najpiękniejsze oczęta pod słońcem i cała reszta oczywiście też. Piwko to będzie na wystawie, a raczej po niej. Mam nadzieję, że będę mogła Was Wszystkich poznać. Czy Wasze pociechy też mają tak ostre ząbki - ładowarki i kabelki od różnych innych sprzętów, wszystko jedna chwila i pocięte. Hmmmm może przypiłować? Łatwiej chyba jednak pochować sprzęty. Pozdrowienia od naszej Rodzinki.

Offline

 

#42 05-05-10 21:50:30

 Mały Smok

Średni Burmaniak

Skąd: Zakopane
Zarejestrowany: 05-04-10
Posty: 339
Punktów :   
WWW

Re: Groszki (nazwa tymczasowa)

Stanowczo powinnam tu częściej zaglądać, bo spóźniłam się na zdjęcia ślicznego rodzeństwa!!
Świetne rozbrykusy

Offline

 

#43 06-05-10 08:06:04

burmandia

Średni Burmaniak

Zarejestrowany: 03-04-10
Posty: 359
Punktów :   

Re: Groszki (nazwa tymczasowa)

AgusiaSta napisał:

Rety to najpiękniejsze oczęta pod słońcem i cała reszta oczywiście też. Piwko to będzie na wystawie, a raczej po niej. Mam nadzieję, że będę mogła Was Wszystkich poznać. Czy Wasze pociechy też mają tak ostre ząbki - ładowarki i kabelki od różnych innych sprzętów, wszystko jedna chwila i pocięte. Hmmmm może przypiłować? Łatwiej chyba jednak pochować sprzęty. Pozdrowienia od naszej Rodzinki.

tak Aguś mój Łukasz już kilkakrotnie reanimował ładowarki... trzeba chować kabelki

Offline

 

#44 06-05-10 16:16:02

 Preside

Mini Burmaniak

Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 07-04-10
Posty: 9
Punktów :   

Re: Groszki (nazwa tymczasowa)

burmandia napisał:

ja też wyluzowałam, jak Maja mi uświadomiła,że też nie byłabym zadowolona gdyby np.moja teściowa wsadzała mi palca,patyczek czy wacik do nosa, ucha lub oka i to każdego dnia....

Ja nasze Groszki traktuje jak dzieci.Nawet im łapy i tyłek wycieram jak wyjdą z kuwety (żeby mi mieszkania i przede wszystkim pościeli nie zafajdały ).
Najbardziej ruchliwe są w nocy. Dzisiaj nam spać nie dały. Najpierw o trzeciej w nocy poczułem jak Aslan z wyskoku wylądował mi na.... to bolało.
Potem gdzieś koło 4 Alaska weszła pod kołdrę i zrobiła sobie drapak z mojego... To też bolało, tyle że bardziej

Offline

 

#45 06-05-10 16:17:11

 Preside

Mini Burmaniak

Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 07-04-10
Posty: 9
Punktów :   

Re: Groszki (nazwa tymczasowa)

Dharma-Kalisz napisał:

Mam nadzieję że męskie ego nie będzie urażone,w sprawie budowy drapaka mozna zajrzec na:
http://www.miau.pl/drapaki/

Urażony nie jestem ale za to nawet wdzięczny za podsunięte pomysły

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Cyprus