#16 21-04-10 15:51:51

 Dharma-Kalisz

Duży Burmaniak

Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 03-04-10
Posty: 568
Punktów :   
WWW

Re: Suche Karmy dla kotów

Ja tez kupiłam dla wybrednych,koty jedzą ze smakiem:) Ale tak jak pisałam,wcześniej kupiłam w klubie 15kg innego smaku i wymiotowały:(


Hodowla Kotów Burmskich DHARMA www.burmy.eu

Offline

 

#17 21-04-10 19:26:53

DIEDRA

Mini Burmaniak

Zarejestrowany: 09-04-10
Posty: 48
Punktów :   

Re: Suche Karmy dla kotów

Jakie są warunki w Klubie Hodowców? Jak często trzeba robić zakupy i w jakich ilościach? Czy przesyłka płatna jest dodatkowo? Czy dostępne są wszystkie typy karm RC czy tylko wybrane?

Offline

 

#18 21-04-10 21:59:02

 Dharma-Kalisz

Duży Burmaniak

Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 03-04-10
Posty: 568
Punktów :   
WWW

Re: Suche Karmy dla kotów

Zakupy trzeba zrobic chociaż raz na kwartał.Jeżeli zamawiamy 8kg przesyłka jest gratis.W klubie nie ma małych opakowań tylko 4kg,10kg,15kg i saszetki całe kartoniki.Ceny poza promocja nie sa atrakcyjne taniej mozna kupic na allegro czy w sklapach internetowych.


Hodowla Kotów Burmskich DHARMA www.burmy.eu

Offline

 

#19 22-04-10 10:36:20

jedwabnykot

Średni Burmaniak

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 05-04-10
Posty: 315
Punktów :   
WWW

Re: Suche Karmy dla kotów

no trzeba robić raz na kwartał ale ja robię raz na 6-8 miesięcy i jeszcze mnie nie skreślili

Offline

 

#20 22-04-10 18:45:52

DIEDRA

Mini Burmaniak

Zarejestrowany: 09-04-10
Posty: 48
Punktów :   

Re: Suche Karmy dla kotów

Dziękuję dziewczyny ;* Z tego wynika, że mimo wszystko warto się zapisać

Edit: Czy któraś z Pań mogłaby jeszcze sprawdzić, czy w Klubie dostępna jest również seria RC Pure Feline?

Ostatnio edytowany przez DIEDRA (22-04-10 18:50:12)

Offline

 

#21 23-04-10 19:38:58

DIEDRA

Mini Burmaniak

Zarejestrowany: 09-04-10
Posty: 48
Punktów :   

Re: Suche Karmy dla kotów

Pochwalę się, że przeprowadziłam eksperyment sucho-karmowy i jest strzał w 10
Miałam problem z Choco, która co prawda wcina bez grymasów wszystko, co wymyślę, ale łykała mi praktycznie wszystkie chrupki. Testowałam wiele rodzajów, w dodatku miałam pewne konkretne oczekiwania - szukałam karmy niezbyt tłustej, a wysokobiałkowej. Większość karm z dużymi krokietami była dość tłusta, te nietłuste miały niewielkie krokiety. I w końcu trafiłam - RC Siamese - wysoka zawartość białka, niewiele tłuszczu + L-karnityna wspomagająca spalanie, tauryna, luteina, tran, jajko, witaminki, kukurydza dopiero na 5 miejscu listy składników. A co najważniejsze, krokiety są w kształcie walców z pustym tunelikiem w środku i Choco nie może tego połknąć, więc ślicznie rozgryza KAŻDY krokiecik

Offline

 

#22 25-04-10 21:19:37

 Dharma-Kalisz

Duży Burmaniak

Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 03-04-10
Posty: 568
Punktów :   
WWW

Re: Suche Karmy dla kotów

RC Pure Feline nie jest dostępna natomiast RC Siamese jest dostepna w klubie RC.


Hodowla Kotów Burmskich DHARMA www.burmy.eu

Offline

 

#23 26-04-10 21:06:03

DIEDRA

Mini Burmaniak

Zarejestrowany: 09-04-10
Posty: 48
Punktów :   

Re: Suche Karmy dla kotów

Bardzo dziękuję za odpowiedź

Offline

 

#24 13-05-10 18:49:23

 Dharma-Kalisz

Duży Burmaniak

Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 03-04-10
Posty: 568
Punktów :   
WWW

Re: Suche Karmy dla kotów

Nie mam juz karmy applaws.Podsumowanie,koty zjadły wszystko,w kuwetach mniej kup i mniej śmierdzące. Jestem z tej karmy bardzo zadowolona.Dałam troch na spróbowanie koleżance która hoduje devony-koty nie chciały jeśc.
Jutro dostane na sprupowanie karm JOSERA(karma niemiecka) koleżanka powiedziała że też ma 80% miesa ale sprawdziłam w int. i ma tylko 18% ale na stronie zooplus ma bardzo pozytywne recenzje.Spawdze i napisze:)


Hodowla Kotów Burmskich DHARMA www.burmy.eu

Offline

 

#25 14-05-10 14:37:52

jedwabnykot

Średni Burmaniak

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 05-04-10
Posty: 315
Punktów :   
WWW

Re: Suche Karmy dla kotów

to ja tez muszę jej spróbować

Offline

 

#26 19-05-10 11:20:42

 czarownik

Mały Burmaniak

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 14-04-10
Posty: 130
Punktów :   
WWW

Re: Suche Karmy dla kotów

Dziewczyny możecie mi podpowiedzieć, którą karmę dla kastrata wybrać? W samym royalu jest kilka opcji, Czarownik znowu tak dużo karmy nie je, woli poczekać na kurczaka Jest jeszcze taka kwestia, ze chłopaki sobie wyjadają (w tej drugiej misce ZAWSZE jest lepsze), Ginger ma 3 m-ce i jeszcze na kastarcje poczeka, a Czarownik za pięc dni skończy roczek (oj będzie impreza!) a męskości został pozbawiony na przełomie stycznia i lutego. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie


Pierwszego dnia Bóg stworzył Kota, drugiego - człowieka, aby się nim opiekował,
trzeciego - zwierzęta, aby Kot miał co jeść, czwartego - pracę, by człowiek mógł kota utrzymać...
...siódmego dnia Bóg chciał odpocząć, ale trzeba było zmienić Kotu żwirek w kuwecie.

Offline

 

#27 28-05-10 16:02:21

 Dharma-Kalisz

Duży Burmaniak

Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 03-04-10
Posty: 568
Punktów :   
WWW

Re: Suche Karmy dla kotów

Kiedyś hodowczyni z Holandii pokazał nam sposób na podawnie innej karmy dla kociaków a innej dla dorosłych kotów. W transporterku zamiast orginalnych dzwiczek miała wstawioną sklejkę z wycietym otworem w którym mieścił sie kociak.W środku w transporterku była miseczka z karma dla kociaków. I tak mały kociak mógł wchodzic i zajadac kiedy chciał a dorosły sie nie mieścił.Oczywiście otwór trzeba co jakiś czas powiększac
Testuję karme Josera(a raczej moje koty) nie wiem jaki mam smak bo zapomniałam spytac koleżanke ale są bardzo duze ziarenka,koty zjadaja ze smakiem.Zawartośc mięsa 18% ale podobno jest to bardzo dobra niemiecka karma.Cena na zooplu około 125zł za 10kg (taniej niz na allegro i przesyłka gratis) Czy ktoś z Was miał ta karmę??


Hodowla Kotów Burmskich DHARMA www.burmy.eu

Offline

 

#28 28-05-10 16:12:10

 Dharma-Kalisz

Duży Burmaniak

Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 03-04-10
Posty: 568
Punktów :   
WWW

Re: Suche Karmy dla kotów

Dziewczyny zauważyłyście że są nowe smaki suchej karmy RC ? Może ktos juz dawał i coś napisze.


Hodowla Kotów Burmskich DHARMA www.burmy.eu

Offline

 

#29 29-05-10 12:08:03

 Mały Smok

Średni Burmaniak

Skąd: Zakopane
Zarejestrowany: 05-04-10
Posty: 339
Punktów :   
WWW

Re: Suche Karmy dla kotów

Aniu, fajny patent z tym transporterkiem. Fajnie, ze się z nami podzieliłaś Może się przydać. Dla Czarownika i Gingera będzie super.

Offline

 

#30 29-05-10 12:12:25

burmandia

Średni Burmaniak

Zarejestrowany: 03-04-10
Posty: 359
Punktów :   

Re: Suche Karmy dla kotów

Dharma-Kalisz napisał:

Dziewczyny zauważyłyście że są nowe smaki suchej karmy RC ? Może ktos juz dawał i coś napisze.

ja kupiłam, ale jeszcze nie otworzyłam bo mam z 5 rozpoczętych karm i obiecałam sobie ,że w pierwszej kolejności będę im to dawać. no chyba ,że nie wytrzymam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotels-world.pl/