#31 07-06-10 12:51:27

 Divali

Mini Burmaniak

Zarejestrowany: 06-06-10
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Re: Suche Karmy dla kotów

Szukam karmy dla mojej kotki. W hodowli jadła Profilum mieszane z RC, więc dawałam jej to samo, później w wersji dla dorosłych i było dobrze. Potem przeszłam tylko na RC - obecnie je RC Indoor, ale muszę jej zmienić, bo dostała zatwardzenie Dla drugiej kotki ta karma jest ok, ale burmisia w kuwecie zostawia "bobelki". Kupiłam orijen (kurczak), ale kotki nie chcą go ruszyć...  Chcę spróbować może coś innego co smakuje wybrednym kotkom, ale nie powoduje podobnych problemów w kuwecie. Czy ktoś ma wypróbowane ( przez koty   )  smaczne karmy?

Offline

 

#32 07-06-10 14:18:06

 czarownik

Mały Burmaniak

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 14-04-10
Posty: 130
Punktów :   
WWW

Re: Suche Karmy dla kotów

Mały Smok napisał:

Aniu, fajny patent z tym transporterkiem. Fajnie, ze się z nami podzieliłaś Może się przydać. Dla Czarownika i Gingera będzie super.

U nas jakiś protest z suchą karmą Dzieci były na 4 dni u teściów i mi rozpuścili maluchy, obaj ważą po pół kilo więcej i drą się o jedzenie co dwie godziny. Chyba już ich tam nie zostawię...


Pierwszego dnia Bóg stworzył Kota, drugiego - człowieka, aby się nim opiekował,
trzeciego - zwierzęta, aby Kot miał co jeść, czwartego - pracę, by człowiek mógł kota utrzymać...
...siódmego dnia Bóg chciał odpocząć, ale trzeba było zmienić Kotu żwirek w kuwecie.

Offline

 

#33 18-08-10 14:39:20

 Mały Smok

Średni Burmaniak

Skąd: Zakopane
Zarejestrowany: 05-04-10
Posty: 339
Punktów :   
WWW

Re: Suche Karmy dla kotów

Ostatnio wypróbowałam karmę HUSSE dla kotów. Dramat, nie dość, że koty nie chciały tej karmy jeść, to jak już zjadły, to biały problemy żołądkowe. Karmy kupiłam 7 kg także wędrowała po znajomych, ponieważ u każdego się nie przyjęła i umniejszona porcja została przekazana dalej.Moje psy jedzą HUSSE i bardzo sobie chwalę tego producenta, natomiast dla kotów odradzam.

Offline

 

#34 18-08-10 15:39:07

 Dharma-Kalisz

Duży Burmaniak

Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 03-04-10
Posty: 568
Punktów :   
WWW

Re: Suche Karmy dla kotów

U mnie tez się ta karma nie sprawdziła


Hodowla Kotów Burmskich DHARMA www.burmy.eu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ubytování Anger Oтeли Вьё-Буко-ле-Бен