#1 21-05-10 11:18:39

jedwabnykot

Średni Burmaniak

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 05-04-10
Posty: 315
Punktów :   
WWW

kotka, czy kocurek ?

często spotykam się z pytaniem jaka jest różnica między charakterem koteczki, a kocurka? zapraszam do wpisywania swoich spostrzeżeń

Offline

 

#2 27-05-10 08:10:44

syllwek

Mini Burmaniak

Zarejestrowany: 14-04-10
Posty: 44
Punktów :   

Re: kotka, czy kocurek ?

U nas jest dokładnie tak jak między naszym Synkiem i Córeczką:) ale czy to przypadek czy naprawdę od płci zależy....?? w kazdym razie z kotami trafiliśmy w dychę...charakterek Marioli to charakterek Zosi a Astorek jest taki jak Michałek:)

Offline

 

#3 28-05-10 14:17:45

 Mały Smok

Średni Burmaniak

Skąd: Zakopane
Zarejestrowany: 05-04-10
Posty: 339
Punktów :   
WWW

Re: kotka, czy kocurek ?

Według mnie kocurki to najsłodsze przytulaki pod słońcem. Kotki też są kochane, ale potrafią już mieć swoje humorki. Np nasza Kamisia się kłóci i wszędzie mnie prześladuje. Mi się to podoba, bo ona jest taka śmieszna jak mnie kontroluje Ale to prawda, że każdy kotek jest inny i jest to cecha indywidualna.

Offline

 

#4 28-05-10 16:10:26

 Dharma-Kalisz

Duży Burmaniak

Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 03-04-10
Posty: 568
Punktów :   
WWW

Re: kotka, czy kocurek ?

Ja też uważam że oprucz cech wspólnych kotów burmskich czyli to np. że wszystkie bardzo lubia się przytulac itd..... każdy kotek ma cechy indywidualne. Kocury są chyba takie bardziej wyluzowane a kotki chyba zeczywiście mają bardziej humorki i fochy
Jeżeli ktoś kupuje kotka nie do hodowli to uwazam ze płec nie ma znaczenia a bardziej indywidualne cechy kotka(czy jest spokojniejszy,czy nieśmiały albo wręcz przeciwnie bardzo aktywny,zaczepny) Może miec również znaczenie to że kastracja jest prostrza i tańsza od sterylizacji.


Hodowla Kotów Burmskich DHARMA www.burmy.eu

Offline

 

#5 28-05-10 18:02:15

 czarownik

Mały Burmaniak

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 14-04-10
Posty: 130
Punktów :   
WWW

Re: kotka, czy kocurek ?

U mnie właśnie 'łatwa' kastracja była podstawową wartością ZA kocurkiem a nie koteczką. Jak bylam mala mieliśmy koteczkę, pamiętam też jak miała maluchy i jak maluchy zniknęły z domu i to był taki płacz, że nie wiem czy miałabym odwagę odchować sama kociaki. Pewnie wszystkie zostałyby u mnie w domu... Więc zapadła decyzja na kocurki i tak sie już tego trzymam Może kiedyś?


Pierwszego dnia Bóg stworzył Kota, drugiego - człowieka, aby się nim opiekował,
trzeciego - zwierzęta, aby Kot miał co jeść, czwartego - pracę, by człowiek mógł kota utrzymać...
...siódmego dnia Bóg chciał odpocząć, ale trzeba było zmienić Kotu żwirek w kuwecie.

Offline

 

#6 29-05-10 13:57:27

jedwabnykot

Średni Burmaniak

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 05-04-10
Posty: 315
Punktów :   
WWW

Re: kotka, czy kocurek ?

ja uważam, że kocurki są większymi pieszczochami, a koteczki częściej mają foszki

Offline

 

#7 29-05-10 17:42:35

 czarownik

Mały Burmaniak

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 14-04-10
Posty: 130
Punktów :   
WWW

Re: kotka, czy kocurek ?

co do tych fochów koteczek to chyba dobrze, prawda? wyobrażacie sobie kobietę, która nie strzela fochów chociaż czasami? można z taką umrzeć z nudów /dla własnego bezpieczeństwa mam zamiar trzymać się tej opinii do końca życia /


Pierwszego dnia Bóg stworzył Kota, drugiego - człowieka, aby się nim opiekował,
trzeciego - zwierzęta, aby Kot miał co jeść, czwartego - pracę, by człowiek mógł kota utrzymać...
...siódmego dnia Bóg chciał odpocząć, ale trzeba było zmienić Kotu żwirek w kuwecie.

Offline

 

#8 31-05-10 14:37:58

jedwabnykot

Średni Burmaniak

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 05-04-10
Posty: 315
Punktów :   
WWW

Re: kotka, czy kocurek ?

niesamowite jest to, jak zmieniają się kotki w czasie ciąży ... maja takie same burze hormonów jak ludzie

Offline

 

#9 31-05-10 18:52:24

 Mały Smok

Średni Burmaniak

Skąd: Zakopane
Zarejestrowany: 05-04-10
Posty: 339
Punktów :   
WWW

Re: kotka, czy kocurek ?

I w sumie wychodzi na to, że wszyscy kochamy nasze burmy niezależnie od płci
Każdy ma coś ciekawego w swoim charakterku i to jest też fajne.

Offline

 

#10 01-06-10 16:11:01

jedwabnykot

Średni Burmaniak

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 05-04-10
Posty: 315
Punktów :   
WWW

Re: kotka, czy kocurek ?

oczywiście, że tak ja swoja Britusie uwielbiam za to, że jest taką damą, Anais za to, że jest taka słodka i wyluzowana i na maxa rozpieszczona córeczka mamusi i Erosik zwany Miskiem jest niesamowitym pieszczochem, masowanie brzusia musi być co najmniej dwa razy dziennie

Offline

 

#11 01-06-10 19:46:50

 Mały Smok

Średni Burmaniak

Skąd: Zakopane
Zarejestrowany: 05-04-10
Posty: 339
Punktów :   
WWW

Re: kotka, czy kocurek ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.burma-club.pun.pl Skup laptopów ursus york pies pielęgnacja wolne pokoje Rusinowo