#1 11-04-10 22:43:32

 malymnich

Mały Burmaniak

Skąd: Sulisławice k/Tarnobrzega
Zarejestrowany: 03-04-10
Posty: 183
Punktów :   
WWW

Drapaki

Muszę kupić drapak. Proszę napiszcie jakie macie drapaki i gdzie kupiłyście? Mile widziane linki i ceny. Moje kociaki co drapak to tak go rozhustają że potem juz nie bardzo nadaje się do uzytku. Macie jakieś sprawdzone patenty na stabilność drapaka ?


Hodowla Kotów Burmskich Mały Mnich : www.malymnich.pl
e-mail: malymnich@gmail.com

Offline

 

#2 12-04-10 06:57:37

burmandia

Średni Burmaniak

Zarejestrowany: 03-04-10
Posty: 359
Punktów :   

Re: Drapaki

http://www.drapaki.pl/  tak jak i Ania polecam drapaki tej firmy. Wiem nie są tanie,ale sprawdzone i mają 36 miesięcy gwarancji!!wcześniej kupowaliśmy drapaki za 350-450zł i wytrzymywały około 6-10 miesięcy:( we wrześniu 2009 kupiliśmy drapak do sufitu firmy RUFI za ponad 1200zł (wymęczyłam właściciela firmy,żeby wprowadził system ratalny i sie udało:) ) jestem bardzo,bardzo zadowolona i moje sierściuszki również. jest stabilny i do tego bardzo ładnie wygląda. zrobię zdjęcie i wrzucę jak wrócę z pracy...

Offline

 

#3 12-04-10 18:12:29

AgusiaSta

Mini Burmaniak

Zarejestrowany: 11-04-10
Posty: 42
Punktów :   

Re: Drapaki

ja kupiłam na allegro - można wybierać w kolorach i cenach. Jako początkująca muszę sprawdzić na własnej skórze na co następnym razem mam zwracać uwagę. Przyznam, że jako 100% kobieta sugerowałam się rozmiarem i kolorem, może nie pod sufit, ale też niezły:)
Właśnie stoi taka duża paczka i czeka na rozpakowanie. Super sprawa z tymi przygotowaniami.

Offline

 

#4 12-04-10 19:22:03

 Mały Smok

Średni Burmaniak

Skąd: Zakopane
Zarejestrowany: 05-04-10
Posty: 339
Punktów :   
WWW

Re: Drapaki

AgusiaSta napisał:

ja kupiłam na allegro - można wybierać w kolorach i cenach. Jako początkująca muszę sprawdzić na własnej skórze na co następnym razem mam zwracać uwagę. Przyznam, że jako 100% kobieta sugerowałam się rozmiarem i kolorem, może nie pod sufit, ale też niezły:)
Właśnie stoi taka duża paczka i czeka na rozpakowanie. Super sprawa z tymi przygotowaniami.

Agusia, jesteś obłędna!!!! Uwielbiam Cię

Offline

 

#5 12-04-10 23:29:17

DIEDRA

Mini Burmaniak

Zarejestrowany: 09-04-10
Posty: 48
Punktów :   

Re: Drapaki

My mamy ten drapak: http://sklep.swist.com.pl/SWIST_Drapak_ … ch-95.html w kolorze 03, czyli moim ukochanym zestawieniu czerń+biel, koszt w momencie zakupu 101zł, więc baaaardzo przystępnie
Może na zdjęciu tego nie widać, ale drapak jest całkiem solidny - rury mają 11.5 cm średnicy O_o
Najchętniej okupowana jest buda i półka 2-ga od góry

Offline

 

#6 13-04-10 11:56:56

burmandia

Średni Burmaniak

Zarejestrowany: 03-04-10
Posty: 359
Punktów :   

Re: Drapaki

http://img404.imageshack.us/img404/9774/s41.jpg

a to nasz od rufiegi

Offline

 

#7 14-04-10 09:14:44

 Mały Smok

Średni Burmaniak

Skąd: Zakopane
Zarejestrowany: 05-04-10
Posty: 339
Punktów :   
WWW

Re: Drapaki

Jak mieliśmy dwa koty to wystarczył im średniej wielkości drapak. Jakiś czas temu kupiłam większy i solidniejszy na allegro. Cena nie była zabójcza, a koty teraz mają więcej możliwości się popisać.
Ps Ewy drapak jest rewelacyjny! Ale koszt też niczego sobie.

Offline

 

#8 14-04-10 10:38:43

burmandia

Średni Burmaniak

Zarejestrowany: 03-04-10
Posty: 359
Punktów :   

Re: Drapaki

Marysiu drapak odbieraliśmy parę dni przed urodzinami mojego męża,więc stwierdziłam,że to bedzie prezent dla niego:) no wiesz dwie pieczenie na jednym ogniu:) ale jakoś z niego nie korzysta... hahahahaha

Offline

 

#9 15-04-10 18:01:41

DIEDRA

Mini Burmaniak

Zarejestrowany: 09-04-10
Posty: 48
Punktów :   

Re: Drapaki

A tam, pewnie korzysta kiedy nie patrzysz Zwyczajnie się krępuje

A tak na poważnie - drapak obłędny, jeszcze nie widziałam drapaków Rufiego na żywo. Może to i lepiej, bo zaraz by mnie zaczęło kusić

Offline

 

#10 15-04-10 20:38:54

 Mały Smok

Średni Burmaniak

Skąd: Zakopane
Zarejestrowany: 05-04-10
Posty: 339
Punktów :   
WWW

Re: Drapaki

burmandia napisał:

Marysiu drapak odbieraliśmy parę dni przed urodzinami mojego męża,więc stwierdziłam,że to bedzie prezent dla niego:) no wiesz dwie pieczenie na jednym ogniu:) ale jakoś z niego nie korzysta... hahahahaha

Może się ukrywa??

Offline

 

#11 16-04-10 16:06:10

jedwabnykot

Średni Burmaniak

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 05-04-10
Posty: 315
Punktów :   
WWW

Re: Drapaki

ja też muszę kupić drapak ....   jeden już został uśmiercony przez Britkę... pewnego dnia rozpadł się na trzy części... do tej pory zastanawiam się jak ona tego dokonała... więc wiem już z własnego doświadczenia, że jakość drapaka jest bardzo ważna.. coś czuje, że ja tez kupię od ruffiego jak wewnętrznie przetrawię cenę

Offline

 

#12 20-04-10 14:08:56

 Dharma-Kalisz

Duży Burmaniak

Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 03-04-10
Posty: 568
Punktów :   
WWW

Re: Drapaki

http://img402.imageshack.us/img402/6371/s1cdrapaksufitowy.jpg
http://img338.imageshack.us/img338/5556/p6drapakmay.jpg


Hodowla Kotów Burmskich DHARMA www.burmy.eu

Offline

 

#13 20-04-10 14:18:52

 Dharma-Kalisz

Duży Burmaniak

Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 03-04-10
Posty: 568
Punktów :   
WWW

Re: Drapaki

Ja mam takie dwa drapaki.
Przez wiele lat miałam kilkanascie drapaków,niestety przy większej ilości kotów drapaki wytrzymuja około 6-8 miesięcy,następnie sizalowe nogi nie nadaja się juz do rapania bo bardziej przypominaja włosy niz sznurek.Na rogach sa juz wystajace płyty pilsniowe itd.....
W drapakach od Rufiego zakochałam się od pierwszego wejrzenia i dotkniecia na wystawie.Niestety ta cena:( Jest z kosmosu:( ale juz wiedziałam że nie chcę marnowac kolejnych 400zł tylko poczekam .I tak ziarnko do ziarnka i ....kupiłam HURA
Koty go uwielbiają,kazdy ma swój ulubiony hamaczek.Póżniej dokupiłam ten mniejszy...ale marzę ciągle o takim podobnym do drapaka Ewy,zasugerowałam juz nawet TZ że jak wystawie z salonu komode to powstanie tam idealne miejsce na nowy drapak,ale jakoś dziwnie się na mnie popatrzył


Hodowla Kotów Burmskich DHARMA www.burmy.eu

Offline

 

#14 23-06-10 12:54:50

 czarownik

Mały Burmaniak

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 14-04-10
Posty: 130
Punktów :   
WWW

Re: Drapaki

My włąśnie godzimy się z myślą o nowym drapaku: poprzedni miał 3 poziomy, środkowy się wyłamał krótko przed przybyciem Gingera, a wczoraj Czarownik spadł wraz z ukochanym hamaczkiem. Tak cię chłopak przestraszył, że musiałam za nim wleźć pod łóżko, żeby mu wyjaśnić, że to nie jego wina i nie jesteśmy źli. Ale jakoś drapak o wysokości 1m (tyle zostało) jest obijamy szerokim łukiem przez obydwu chłopaków.
Te od rufiego fajne, ale albo wielkie albo zupełnie za małe. I ta cena


Pierwszego dnia Bóg stworzył Kota, drugiego - człowieka, aby się nim opiekował,
trzeciego - zwierzęta, aby Kot miał co jeść, czwartego - pracę, by człowiek mógł kota utrzymać...
...siódmego dnia Bóg chciał odpocząć, ale trzeba było zmienić Kotu żwirek w kuwecie.

Offline

 

#15 23-06-10 13:51:55

jedwabnykot

Średni Burmaniak

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 05-04-10
Posty: 315
Punktów :   
WWW

Re: Drapaki

Rufi ma różne drapaki małe, duże, średnie... faktycznie cena mało zachęcająca ale odpowiednia co do jakości... Naprawdę polecam... drapaki sa wykonane  z materiałów o wysokiej jakości i także wygladają super .... najlepiej zobaczyć drapaki na żywo na jakiejś wystawie... jeżeli będą w Białymstoku w ten weekend, zamierzam zakupić jeden

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy TvrdoĹĄĂ­n